Oferta dla osób fizycznych

Obserwacja osób

Obserwacja osób nie należy do prostych zadań. Wykazujemy się przy tym zaangażowaniem oraz dużą cierpliwością. Detektywi Biura Operacji Detektywistycznych działają spokojnie i z daleka, wykorzystując przy tym sprawdzoną technikę operacyjną. Cel profesjonalnej obserwacji to widzieć i nie być zauważonym.

Wszystkie nasze czynności poparte są wykonaniem tzw. rozpoznania. Po wykonaniu danych czynności, klient otrzymuje pisemny raport wraz z materiałem dowodowym foto – video. Zadzwoń do nas i przedstaw nam swój problem.

Obserwacja osób

Wykrywanie podsłuchów, kamer czy urządzeń GPS

Istnieje bardzo wiele urządzeń umożliwiających podsłuch. Od prostych urządzeń (dyktafony czy telefony komórkowe) po nowoczesne technologie. Biuro Operacji Detektywistycznych wykonując czynności antypodsłuchowe, wykorzystuje wyłącznie specjalistyczny sprzęt detektywistyczny, który gwarantuje najlepsze rezultaty. Detektywi pomogą Ci w sytuacji zagrożenia podsłuchiwania Ciebie. 

Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę w dziedzinie techniki – elektroniki. Przed sprawdzeniem czy w danym pomieszczeniu nie ma urządzeń podsłuchowych, dokonują inspekcji pomieszczeń. W przypadku znalezienia urządzeń podsłuchowych w Twoim domu zostanie sporządzony stosowny raport, który zawiera zakres przeprowadzonych badań. 

Wykrywanie podsłuchów, kamer czy urządzeń GPS

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i dysków

 • Wykrywanie aplikacji szpiegujących.
 • Odzyskiwanie skasowanych SMS -ów czy danych z innych dysków. Nowoczesne urządzenie, które zastosujemy oferuje bardzo skuteczne dekodowanie i odzyskiwanie danych z telefonów i innych urządzeń.

Jak działamy? Najpierw dostarczasz nam swoje urządzenie. Następnie nasz detektyw-informatyk sprawdzi, czy z danego urządzenia da się odzyskać skasowane dane. Poinformujemy Cię ile danych jesteśmy w stanie odzyskać z Twojego urządzenia. Ty podejmujesz decyzję – my działamy.

Odzysk danych w trybie ekspresowym z telefonu zajmie nam około 5 godzin od chwili dostarczenia nam urządzenia. Natomiast czas odzysku danych z dysków twardych lub z innych nośników uzależniony jest od kolejności zgłoszenia się do nas.

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i dysków

Ustalenie stanu majątkowego

 • Sprawdzenie podmiotu gospodarczego w KRD i na innych giełdach wierzytelności
 • Ustalenie nieruchomości i ich ksiąg wieczystych (KW)
 • Ustalenie zbytych nieruchomości
 • Ustalenie posiadanego potomstwa, rodziców, rodzeństwa
 • Ustalanie adresu przebywania - zameldowania
 • Ustalenia powiązań osobowych spółek
 • Raport BIK
 • Raport BIG
 • Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź właściciela
 • Raport gospodarczy spółki

Poszukiwania osób zaginionych

Bliskie nam osoby wychodzą z domu na spacer, do znajomych i już nie wracają. Okoliczności zaginięcia mogą być różne. Media często informują opinię publiczną o zaginięciu dzieci, jak i osób starszych. Czas zgłoszenia takiego zdarzenia na Policję czy do biura detektywistycznego ma ogromne znaczenie. Tym bardziej, że w wielu przypadkach dochodzi do zaginięć na tle kryminalnym. Biuro Operacji Detektywistycznych współpracuje z Policją, gdy podejmuje czynności poszukiwawcze osoby zaginionej. Na tę współpracę stawiamy nadzwyczajny nacisk. Zgłoszenie zaginięcia bliskiej osoby do naszego biura nie zawsze wiąże się z płatnością za czynności. Chcemy pomagać z serca.

Biuro Operacji Detektywistycznych Krzysztof Olszewski zajmuje się również poszukiwaniem samochodów, jak też innego skradzionego mienia. Czasem mały szczegół może być pomocny w rozwiązaniu zagadki zniknięcia z domu pieniędzy czy samochodu z parkingu.

Poszukiwania osób zaginionych

Poznaj opinie naszych klientów

4.2

ocena Google

"Bardzo profesjonalna firma. Pan Krzysztof bardzo pomocny i rzeczowy człowiek. Z kontaktem nie było problemu, nawet w bardzo późnych godzinach. Polecam, bo bardzo solidnie"

Adam Robak

“Pan Krzysztof to profesjonalista. Dyskretnie i w miarę szybko załatwił problem, jestem bardzo zadowolona z jego pracy.

Pozdrawiam, Iwona z Legnicy”

India Lorens

Panie Krzysztofie dziękuję za współpracę.  Pozdrawiam Adrianna z Łodzi.

Ada C.

Odwiedź nasze social media

Kamera Krótkofalówka

Skontaktuj się z nami

Posiadamy biura operacyjne na terenie Polski. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

+48 666 605 600