Oferta BOD

Poszukiwania osób - (czas zgłoszenie ma ogromne znaczenie!)

Bliskie nam osoby wychodzą z domu na spacer, do znajomych i już nie wracają. Być może postanowiły rozpocząć nowe życie. Nie nam to oceniać. Osoby te mają swoje motywy. Ich bliscy nie zauważyli nic co mogłoby świadczyć o takim zachowaniu tych osób. Okoliczności zaginięcia mogą być różne. Media często informują opinię publiczną o zaginięciu dzieci jak i osób starszych. Czas zgłoszenia takiego zdarzenia na Policję czy do biura detektywistycznego ma ogromne znaczenie. Tym bardziej, że w wielu przypadkach dochodzi do zaginięć na tle kryminalnym. Biuro Operacji Detektywistycznych współpracuje z Policją gdy podejmuje czynności poszukiwawcze osoby zaginionej. Na współprace tą stawiamy nadzwyczajny nacisk.

Zgłoszenie zaginięcia bliskiej osoby do naszego biura nie zawsze wiąże się z płatnością za czynności. Chcemy pomagać z serca. Biuro Operacji Detektywistycznych zajmuje się również poszukiwaniem samochodów jak tez innym mieniem skradzionym. Czasem mały szczegół może być pomocny w rozwiązaniu zagadki zniknięcia z domu pieniędzy czy samochodu z parkingu.

W każdej sprawie na życzenie Państwa detektyw może być świadkiem w sądzie

Obserwacja i podsłuchy

Widzieć i nie być zauważonym. To cel profesjonalnej obserwacji.

Zdrada współmałżonka czy partnera, udowodnienia kradzieży mienia, nieuczciwej konkurencji jest naszą codziennością. Wykazujemy się zaangażowaniem, wyrozumiałością oraz cierpliwością. Detektywi Biura Operacji Detektywistycznych działają spokojnie i z daleka, wykorzystując przy tym sprawdzoną technikę operacyjną. Każde nasze czynności poparte są wykonaniem tzw. rozpoznania. Po wykonaniu danych czynności klient otrzyma pisemny raport wraz z materiałem dowodowym.

Wykrywanie podsłuchów, ukrytego monitoringu, czy urządzeń GPS.

Wykonujemy czynności mające na celu odzyskanie utraconych danych z telefonów komórkowych i kart SIM. Nasze działania kontr-inwigilacyjne połączone z informatyką śledczą są szczególnie ważne i pomocne aby zapewnić naszym klientom skuteczną ochronę przed inwigilacją. BOD to firma, która skutecznie wdroży stosowne zabezpieczenia. Gwarantujemy pełną ochronę informacji.

Obserwacja dzieci i ich towarzystwa

Nie zwlekaj z decyzją jeśli masz podejrzenia co do zachowań swojego dziecka. Porozmawiaj z nim lub zadzwoń do nas. Sprawdzimy jak i z kim spędza czas. Palenie papierosów, picie alkoholu, narkotyki, kradzieże i rozboje - każdy dzień zwłoki może być zgubnym dla Twojego dziecka. Ufaj, ale kontroluj bo dzieci ulegają wpływowi innych – zazwyczaj tych złych.

Inne usługi

Analiza telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych

Wykrywanie aplikacji szpiegujących, odzyskiwanie haseł, skasowanych danych, SMS-ów. Nowoczesne urządzenie, które zastosujemy oferuje bardzo skuteczne dekodowanie i odzyskiwanie danych z telefonów i innych urządzeń.

Doradztwo detektywistyczne

W wielu sprawach działania detektywa nie są konieczne. Chętnie doradzimy Ci jak rozwiązać dany problem.

Ustalenie stanu majątkowego

BOD przeprowadzi czynności, które będą miały na celu ustalić zarobki i majątek danej osoby. Do tych czynności dochodzi również ustalenie adresu zamieszkania i miejsca pracy

  • przy sprawach rozwodowych
  • dla klientów biznesowych
  • gdy Twój dłużnik nie chce płacić istniejących zobowiązań
  • w sprawach gdy strona zobowiązana nie płaci alimentów

Weryfikacja kompetencji opiekunek do dzieci

Czytasz jej CV, dzwonisz, pytasz, szukasz uwiarygodnienia kwalifikacji opiekunki. Czy po zrobieniu tego wszystkiego masz pewność, że wszystko jest dobrze kiedy nie ma cie w domu? Sam/a odpowiedz sobie na to pytanie.
Biuro Operacji Detektywistycznych pomoże Ci bardziej potwierdzić jak opiekunka zajmuje się Twoim dzieckiem podczas Twojej nieobecności i zebrać materiał dowodowy na niepożądane zachowania Twojej opiekunki w stosunku do Twojego dziecka.